Jouw accountant in Alphen aan den Rijn en Amsterdam

Ontdek het team

Onze gespecialiseerde teams bestaan uit enthousiaste professionals, die alles weten van administratieve dienstverlening, accountancy, advisering en detachering / interim werk.
Of het nu gaat over financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, belastingen of overige administratieve dienstverlening, onze specialisten kunnen u op elk gebied van dienst zijn.

Peter van Noort AA

Directeur pfvannoort@nahv.nl

Koos Arnoldus AA RB

Directeur jarnoldus@nahv.nl

Edward van Dijk AA

Directeur ervandijk@nahv.nl

Ludi Bavius AA

Relatiebeheerder jmbavius@nahv.nl

Jan Moenis

Relatiebeheerder jmoenis@nahv.nl

Robert Stofberg AA RB

Relatiebeheerder rstofberg@nahv.nl

Jacob Weijer AA

Relatiebeheerder jpweijer@nahv.nl

Melanie van Maris

Assistent Accountant mma@nahv.nl

Jurrie Strating

Assistent Accountant jst@nahv.nl

Helga Wesselingh

Assistent Accountant hwe@nahv.nl

Martijn Huitema

Assistent Accountant mhu@nahv.nl

Karin Wiltenburg

Assistent Accountant kwi@nahv.nl

Ria Kaars

Financieel medewerkster rka@nahv.nl

Wilna van Gorkom

Financieel medewerkster wgo@nahv.nl

Nanette Bernard

Office manager nbe@nahv.nl

Liesbeth Beijeman

Office manager lbe@nahv.nl

Arnoud Couvreur

Salarisadministrateur ajcouvreur@nahv.nl

Serferaaz Kallan

Assistent Accountant ska@nahv.nl

© Copyright 2013 - NAHV Accountants - Algemeene voorwaarden