Jouw accountant in Alphen aan den Rijn en Amsterdam

Ontdek het team

Onze gespecialiseerde teams bestaan uit enthousiaste professionals, die alles weten van administratieve dienstverlening, accountancy, advisering en detachering / interim werk.
Of het nu gaat over financiƫle administratie, personeels- en salarisadministratie, belastingen of overige administratieve dienstverlening, onze specialisten kunnen u op elk gebied van dienst zijn.

Peter van Noort AA

Directeur
pfvannoort@nahvaccountants.nl

Edward van Dijk AA

Directeur
ervandijk@nahvaccountants.nl

Ludi Bavius AA

Relatiebeheerder
jmbavius@nahvaccountants.nl

Jan Moenis

Relatiebeheerder
jmoenis@nahvaccountants.nl

Robert Stofberg AA RB

Relatiebeheerder
rcstofberg@nahvaccountants.nl

Drs. Jacob Weijer AA

Relatiebeheerder
jpweijer@nahvaccountants.nl

Melanie van Maris

Assistent Accountant
mvanmaris@nahvaccountants.nl

Jurrie Strating

Assistent Accountant
jstrating@nahvaccountants.nl

Helga Wesselingh

Assistent Accountant
hmawesselingh@nahvaccountants.nl

Martijn Huitema

Assistent Accountant
mfhuitema@nahvaccountants.nl

Karin Wiltenburg

Assistent Accountant
kwiltenburg@nahvaccountants.nl

Bryant Abath

Assistent Accountant
bdabath@nahvaccountants.nl

Wilna van Gorkom

Financieel medewerkster
wpvangorkom@nahvaccountants.nl

Nanette Bernard

Office manager
nbernard@nahvaccountants.nl

Liesbeth Beijeman

Office manager
lmbeijeman@nahvaccountants.nl

Arnaud Couvreur

Salarisadministrateur
ajcouvreur@nahv.nl

© Copyright 2013 - NAHV Accountants - Algemeene voorwaarden